Troszkę o mnie

Napisał Tomek

Tomasz SzprutaWitam, jeżeli tutaj trafiliście, to znaczy, że interesuje was fotografia lub szukacie dobrego fotografa na własny ślub. Mieszkam w Wielkopolsce, pracuję na terenie całego kraju.

Atelier Tomasz Szpruta
Gostyń / Poznań

tel. 662 130 983
email: info@fotografslubny.com 

MSN: http://m.me/fotografiaslubnapoznan


 Tomek Fotograf, czyli troszkę o mnie.

Prywatnie jestem mężem pięknej kobiety, ojcem wspaniałych córek i fantastycznego syna. Nie noszę wąsów, brody, skórzanych szelek i kolorowej muszki, ale jestem dobrym fotografem …i zdaje się, że właśnie z tego powodu tutaj jesteś :)
Jak to się zaczęło? Zaczęło się od podwórkowego klubu fotograficznego na początku lat 90tych, który, dzięki pewnemu Panu, bardzo prężnie działał. Później długo, długo nic, następnie koniec lat 90 i fascynacja grafiką komputerową. Przełomu u mnie dokonują firmy Kodak i FujiFilm dostarczając mi pierwsze kompakty cyfrowe. Kilka lat później na stałe zakotwiczyłem w stajni Canona. Ulubione tematy zdjęć w tamtym okresie to przede wszystkim ludzie i koncerty muzyczne. Pierwszy ślub sfotografowany z początkiem roku 2007.

A wszystko to przez pewną kobietę, która później została moją żoną. Gdyby nie Ona to dalej robiłbym zdjęcia do szuflady myśląc, że „ślubniaki” to sztywne, utarte pozy z wymuszonym uśmiechem. To Ona pokazała mi fotografie kilku angielskich mistrzów, nie wiedząc co tym wywoła. Jestem samoukiem. To, co Młoda Para dostaje ode mnie, to spojrzenie na ich ślub moim okiem, okraszone autorską obróbką fotograficzną i zamknięte w profesjonalnie wykonanych fotoalbumach lub pudełkach pełnych  zdjęć z waszej uroczystości.

Prowadzę własną firmę, fotografuję sprzętem z wysokich serii Canona, pracuję na profesjonalnych monitorach firmy Eizo.

Posiadam wszelkie pozwolenia na fotografowanie podczas liturgii mszy świętej.

Miło mi będzie, jeżeli obejrzycie moje zdjęcia i zostawicie komentarz na blogu.