Napisał Tomek

 

Sesja plenerowa Poznań  zdjecia slubne Poznan   fotograf Poznań   Wesele Poznań


Poznań, Wielkopolska, czy fotograf ślubny znajdzie tu dobre miejsca dla Waszych zdjęć? Zdjęcia ślubne w Poznaniu, zatrudnijmy profesjonalnego fotografa?

Fotograf ślubny Poznań

Podoba Ci się Poznań? To miasto jest stolicą Wielkopolski i oferuje mnóstwo przepięknych miejsc, w których może powstać twoja sesja ślubna. Malownicze brukowane uliczki, piękne place i zielone parki z cudownie utrzymaną roślinnością. Średniowieczne kamienice i renesansowe budownictwo. Znajdziesz tu wszystko, co pozwoli uczynić twoje zdjęcia jeszcze piękniejszymi. W stworzeniu wymarzonej sesji pomoże Ci fotograf ślubny.

fotograf ślubny poznań

fotograf ślubny Poznań

 

Ulice Poznania w fotografii ślubnej

Fotograf ślubny Poznań – stolica wielkopolski Poznań to miasto, które ma wiele do zaoferowania kandydatom do ślubnego kobierca.  Poznań, wspaniała, atrakcyjna miejscowość, w której niemal na każdym kroku nowoczesność splata się z tradycją i historią. W Poznaniu nie mało nowoczesnej miejskiej architektury, która bezpośrednio sąsiaduje z zabytkami oraz zielonymi poznańskimi ogrodami czy parkami. Wiosną i latem wystarczy wybrać się na poznańskie peryferie, by i tam znaleźć wiele wspaniałych i pełnych natury klimatów i miejsc, które będą mogły tworzyć efektowne tło dla profesjonalnych fotografii ślubnych, zdjęć ślubnych.

 

Fotografia ślubna, Poznań i jego wyjątkowe parki pełne zieleni.

Do poznańskich zielonych terenów, które pięknie nadają się na tło profesjonalnych sesji ślubnych, należy często odwiedzany tak samo przez poznaniaków, jak i przejezdnych do stolicy Wielkopolski, Park Mickiewicza. Fotograf ślubny wraz ze swoim modelami mogą go odwiedzić nie bacząc na to czy to jesień czy wiosna, lato czy nawet zima.

Letnimi porami poznański Park Adama Mickiewicza przywita pięknymi trawnikami pełnymi wielobarwnych kwiatów, fontannami oraz zadbaną trawą, która będzie stanowiła wspaniałe wypełnienie do ślubnych fotografii. Zimą tłem będzie świeży śnieg zalegający na tych terenach, sople lodu oblepiające fontanny oraz drzewa pokryte białym szronem. Jesień w Parku Mickiewicza może wyglądać najciekawiej, pozwala Wam zachować na zdjęciach różnokolorowe liście. Klimatyczną sesję ślubną dopełnią ostatnie intensywne promienie słońca przenikające przez konary rozłożystych drzew, a tych nie brakuje w tym bardzo znanym poznańskim parku.

Amatorów uroczych sesji plenerowych na łonie natury może zachwycić też inny poznański park, Park Sołacki. Wg mnie jeden z najpiękniejszych i częściej odwiedzanych przez Młode Pary zakątków Poznania, w którym znajdziecie urokliwe drewniane mostki, stawy czy wodospad.

Wspominając poznańskie parki na ślubną sesję, można wspomnieć o Ogrodzie Botanicznym, który może jest dla zwiedzających Poznań niezłym kąskiem, ja sam uważam jednak, że lepiej wykorzystać ten czas na inne miejsca, chyba że z nieba mocno leci nam na głowę. Można też wybrać się do Cytadeli. Charakterystycznego parku w Poznaniu pełnego militarnych klimatów, ruiny starych budowli również mogą pełnić efektowne tło ślubnej sesji w Poznaniu.

Wspomnieć należy też o najbardziej okazałym parku, ogrodzie pod Poznaniem, mianowicie o popularnym Rogalinie. To miejsce śmiało można nazwać mekką dla nowożeńców. Sesje ślubne, które tam robiłem zawsze wychodzą świetnie. Mamy tam spory teren i wiele ciekawych miejsc. Mamy wspaniale odrestaurowaną elewację pałacu, bezpośrednio do pałacu od strony zachodniej przylega klimatyczny ogród rokokowy, w którym zdjęcia ślubne zawsze wyjdą przepięknie. Tuż niedaleko dla miłośników dzikiej natury mamy łęgi Rogalińskie nad Wartą, gdzie zapewne świetnie wyjdą sesje ślubne w stylu Boho, czy też w stylistyce Rustical.

fotograf Poznańfotograf Poznańfotograf Poznańfotograf ślubny Poznańfotograf ślubny Poznańfotograf ślubny Poznańfotograf ślubny Poznań

Jeżeli znajdziecie dobrego fotografa ślubnego to myślę, że każde z tych miejsc będzie wspaniałym tłem na romantyczną sesję ślubną, której efekty przypadną do gustu zapewne nie tylko młodej parze, ale i wszystkim miłośnikom zdjęć natury.

Od wielu lat zajmuję się robieniem zdjęć młodym parom. Oferuje swoje usługi fotograficzne zarówno podczas ślubu w kościele, urzędzie, jak również na późniejszej zabawie weselnej. Wykonuje również sesje ślubne plenerowe, podpowiadając najciekawsze miejsca w okolicy, które mogą się Wam spodobać. Wspaniała pamiątka na całe wasze życie, na której będą utrwalone cudowne momenty z waszego ślubu. Uzupełnieniem albumu niech będzie zapierająca dech w piersiach sesja ślubna, wykonana w jednym z tysięcy miejsc, które skrywa dla Was Poznań. Dobry Fotograf ślubny pomoże Wam je znaleźć, czy też zawiezie Was w miejsca nie zawsze dostępne.

Fotograf i galerie handlowe w Poznaniu.

Fotograf ślubny Poznań, kogo polecacie?

 

Poznań i jego klimaty na miejską sesję ślubną.

Poznań łączy historię i tradycję z nowoczesnością. Idąc tym tropem możemy łatwo wykorzystać to na swoich zdjęciach ślubnych. Przykładem historycznego śladu może być Stary Rynek w Poznaniu, często wybierany na ślubną sesję plenerową. Stojące na nim kolorowe kamienice stanowią wspaniały klimat, który można zatopić w ślubnych fotografiach. Na uliczkach wokół rynku można znaleźć sporo ciekawych oraz mało znanych zakątków, czasem odkrywacie je wspólnie z fotografem podczas sesji, a czasem sam fotograf zaprowadzi Was w miejsca, na które wcześniej nie zwracaliście uwagi. Takie fotografie pozostaną z Wami na zawsze i zawsze miło będzie do nich wracać. Fotografując na Starym Rynku można skorzystać z gościnności tamtejszych kawiarni. Ich nietuzinkowy wystrój świetnie będzie wyglądał podczas poznańskiej sesji ślubnej.

Te młode pary, które preferują bardziej industrialne zdjęcia ślubne mogą wspólnie z fotografem ślubnym zawitać po uprzednim umówieniu się w poznańskim Starym Browarze. Dobry fotograf w tych wnętrzach złapie niepowtarzalny klimat dla Waszych zdjęć ślubnych. Fotografie ślubne z tego miejsca mogą zaskoczyć wielu Waszych gości i być niepowtarzalną pamiątką ślubną. Można też odwiedzić Starą Parowozownię. To na pierwszy rzut oka trochę zaniedbane miejsce dla profesjonalnego fotografa stwarza szerokie pole do popisu.

Jeżeli zależy Wam na różnorodnym klimacie ślubnych fotografii, wtedy warto pomieszać sesję industrialną z sesją na łonie natury. Wybierając zróżnicowanie pod względem miejsc i charakteru stworzycie bardzo ciekawy efekt, a Wasz album ślubny będzie niepowtarzalny.

fotograf ślubny poznań cennik

fotograf ślubny Poznań

Fotografia ślubna w Poznaniu

fotograf ślubny poznań cena fotograf ślubny Poznań

fotograf ślubny poznań i okolice