Fotograf ślubny i jesień

Napisał Tomek

Sesja ślubna jesienią?

Zeszłoroczna jesień nie należała do tych najpiękniejszych, ale można było znaleźć kilka dni, które jako fotograf ślubny mogłem wykorzystać do ostatniego promyka słońca.
Kiedy mamy deszczową pogodę to fotografowanie nie należy do najprzyjemniejszych. Wtedy pozostaje nam poprzestać na zaplanowaniu sesji ślubnej we wnętrzach. Chodzi głównie o pomieszczenia z dużymi oknami, gdzie wpadające słońce robi nam odpowiedni klimat do zdjęć ślubnych. Kiedy jednak nie ma słońca to coś nam ucieka, po części może nam to uratować jeszcze obróbka graficzna fotografii. Można też wykorzystać sztuczne oświetlenie na przykład w niektórych ciekawych galeriach handlowych.

fotograf slubny

Ruszamy na zdjęcia ślubne.

Kiedy mamy ładną pogodę – ruszamy. Jest wiele powodów, dla których warto umówić sesję jesienią.

Dużą przewagą jesieni nad latem jest o wiele łagodniejsze światło. Słońce o tej porze roku nie jest zawieszone tak wysoko jak w letnich miesiącach, przez co  całkiem długo można cieszyć się subtelnym światłem. Przekłada się to na przyjemniejsze w odbiorze zdjęcia.

Wieczorne złote godziny tak uwielbiane przez fotografów i Młode Pary, jesienią przypadają o wiele wcześniej. Nie trzeba na nie czekać do późnych godzin wieczornych, jak latem. Łącząc to z tłem wielu kolorów jesiennego lasu, możemy osiągnąć perfekcyjny efekt, tak pożądany przez wielu profesjonalnych fotografów ślubnych.

Osławiona polska złota jesień, kiedy każdy z parków i lasów staje się wymarzonym tłem fotograficznym. Emanują wtedy całą paletą wspaniałych barw, tak uwielbianą w ostatnio modnych trendach ślubnych jak boho czy rustical. Jesienne kolory świetnie sprawdzają się w zdjęciach ślubnych stylizowanych na lata 60′ – 70′.

fotograf ślubny

Czy warto zaplanować sesję ślubną jesienią?

Moim zdaniem, jak i wielu fotografów ślubnych na pewno warto. Jeżeli złapiemy odpowiedni dzień, odpowiednią porę i odpowiednie miejsca, to wszystko przemawia za tym by skorzystać i zaplanować sesję ślubną jesienią.

fotografia ślubna

zdjęcia ślubne fotograf Ostrów

Fotograf ślubnyfotograf ślubny fotograf na ślub fotograf Leszno Fotograf Krotoszyn fotograf Jarocin sesja ślubna fotograf Kalisz Fotograf Legnica fotograf ślubny Wrocław Fotograf Lubin sesja ślubna Poznań zdjęcia ślubne

14.03.2018 / autor: Tomasz Szpruta / kategoria: Sesja Ślubna

You may also like

2 komentarze

Marcin 5 kwietnia 2018 - 14:31

Wspaniale wyglądają zdjęcia jesienią. Sam miałem ślub pod koniec jesieni.

Alicja 12 kwietnia 2018 - 11:34

Bardzo dużo ciekawych pomysłów na zdjęcia. Piękne i barwne zdjęcia :)

Komentarze wyłączone.