Marta i Dominik – kilkadziesiąt kadrów z reportażu i sesji poślubnej.

Napisał Tomek

Marta i Dominik, dwoje „ludzi lasu” ;). Para leśniczych, wspaniałych i pogodnych osób, dla których kleszcze są mniej groźne niż dla mnie komary. Na pięknej ceremonii ślubnej i hucznym weselu, które poprowadzili bracia Walewscy czyli Pagost, nie mogło braknąć akcentów związanych z ich zawodem. Było cięcie pnia i hymn leśniczych w dniu ślubu. Tło sesji poślubnej ubogacał nam przepiękny dworek, w którym od  1950 do 1975 roku mieściło się technikum leśne. A na deser, żeby nie było za mało, czeka na nich fotoalbum oprawiony w drewno.

Niżej można obejrzeć kilka fotografii z dnia ślubu i sesji ślubnej. Nie są to wszystkie fotografie, a tylko wybrane z wielu.

fotograf Gostyń, fotograf Poznań

fotograf Gostyń, fotograf Poznań

Fotograf Poznań

Fotograf ślubny Poznań

Fotograf ślubny Poznań

Fotograf ślubny Poznań

Fotografia ślubna Poznań

Fotografia ślubna Poznań

Fotografia ślubna Poznań

Fotografia ślubna Leszno

Fotografia ślubna Leszno Fotografia ślubna Gostyń Fotografia ślubna Gostyń wesele Gostyń, Poznań wesele Gostyń, Poznań wesele Gostyń, Poznań wesele Gostyń, Poznań wesele Gostyń wesele Poznań sesja ślubna Poznań sesja ślubna Poznań fotograf ślubny Poznań fotograf ślubny Poznań fotograf Poznań fotograf_poznan-gostyn_slubny-025 fotograf Poznań fotograf Poznań

Fotograf Poznań, Gostyń, Leszno, Jarocin, Krotoszyn, Rawicz, Szamotuły.

You may also like

1 comment

DreamEye Studio 26 sierpnia 2017 - 11:16

Piękny kościół O_O

Komentarze wyłączone.